چشم انداز:

شرکتی پیشرو با جایگاه برتردر آسیا به عنوان طراح و سازنده انواع سیستم های برودتی که حضوری شایسته درسطح استانداردهای بین المللی داشته باشد.

ماموریت :

گروه صنعتی دامون بعنوان یک واحد مهندسی تولید برمبنای سفارش (ETO) در راستای هم افزایی توانمندی شرکت های کیش ترنادو و دامون پروژه سپنتا ، در سال 1388ایجاد شده و با عنایت به بحران انرژی ، محدودیت ورود تجهیزات خاص به کشور و لزوم تولید سیستم های پر بازده و دانش بنیان، حوزه فعالیت خود را از جزایر جنوبی به استان های مرکزی کشور نیز گسترش داد . این مجموعه در حال حاضر به پشتوانه تجارب حاصل از اجرای ده ها پروژه موفق و استقرار تیم های کاری در جزیره کیش و مرکز ایران (اصفهان) آماده ارایه خدمات فنی و مهندسی درکلیه نقاط کشور می باشد . لذا ماموریت گروه صنعتی مذکور فعالیت در حوزه طراحی و ساخت انواع سیستم های برودتی و بطور خاص سردخانه ، تونل انجماد و محصولات دانش بنیان چون فریزردرایرو فریزرهای دما پایین (ULT) می باشد . ما مصر هستیم که با رویکرد بهره گیری ازروش های نوین و بومی سازی آنها و تکیه بر تخصص وتجربیات  کاربردی مدیران ، در راستای ایجاد ارزش افزوده برای ایرانیان محصولاتی با بالاترین راندمان وکیفیت و کمترین قیمت تولید نماییم .

استراتژی کلان :

حضور فعال در صنعت تبرید توام با بروزرسانی دانش در راستای تولید انواع محصولات برودتی دانش بنیان قابل رقابت با نمونه های اروپایی